Lėktuvų bilietai į Varšuvą

Kelionė į Varšuvą? Keliaujant į kaimyninę Lietuvos šalį, būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą, nes skirtingi keliai ir miestelių įvairovė gali paklaidinti kiekvieną. Kelionė į šią šalį – tai kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šioje šalyje, pasijusite tarsi sapne. Nors gamtos kraštovaizdis ir kels ypatingus jausmus, o ir architektūros turtingumas sužavės tikrai. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus, o žemos kainos tik dar labiau patraukia nerti į nuotykių sūkurį.

Lenkijos sostinė Varšuva – tai įdomus ir energingas miestas. Jo turtinga kultūra, tad jame galima pamatyti daug įspūdingų lankytinų objektų. Geriausia ir populiariausia transporto priemonė šiame mieste – tai tramvajus ar autobusas. O transporto bilietus galite įsigyti šalia autobusų stotelės ar pas vairuotojus.

Apsisprendusiems keliauti į Varšuvą verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Kauno, iš Vilniaus ir iš Palangos parduodami visus metus ir tikrai labai dažnai. Bet rekomenduojama pirkti tada, kai bus likę bent keli mėnesiai iki skrydžio. Taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms įspūdingoje sostinėje ar kituose didinguose šalies miestuose.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Varšuvą

Skrydžiai iš Varšuvos