Viešasis transportas Varšuvoje

Varšuva – didžiausias Lenkijos miestas, kultūrinis šalies centras ir gausus lankytinų vietų kraštas, kuriame susikurti savo atostogas galės kiekvienas! Pigūs skrydžiai lėktuvu padeda greičiau ir paprasčiau pažinti neįtikėtinas pasaulio vietas – Varšuva viena iš jų! Istoriją menantys muziejai, garsūs architektūriniai paminklai, į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktas miesto senamiestis padės geriau pažinti šalies kultūrą ir gyvenimą. Keliaukite į Varšuvą įsigiję pigius lėktuvo bilietus internetu – keliauti dabar išties labai paprasta! Skrendam aplankyti gražiosios Lenkijos sostinės?

Varšuvos viešasis transportas

Tramvajai – viena iš Varšuvos susisiekimo priemonių, kuria dažnai naudojasi vietiniai Varšuvos gyventojai. Naudokitės ir jūs – tramvajais pamatyti centrinę miesto dalį labai paprasta, todėl ne veltui ši priemonė yra gana populiari ir tarp turistų.

Autobusai – viena patogiausių Varšuvos transporto priemonių. Nuo pat ankstyvo ryto – 4:30 val. pradedantys kursuoti miesto autobusai tikrai labai patogi transporto priemonė norintiems pamatyti daugiau miesto lankytinų vietų! Iki 23 val. dirbantys miesto autobusų vairuotojai maloniai sutiks padėti norintiems nuvažiuoti į tam tikrą miesto dalį. Varšuvos viešojo transporto autobusai pažymėti raudona ir geltona spalvomis, todėl atskirti juos nebus sunku.

Varšuvos metro – viena greitesnių transporto priemonių, važiuojanti maždaug kas 3-6 minutes, todėl nesugaišite savo atostogų laiko laukdami transporto priemonės. Varšuvos metro jungia miesto centrą ir pietinę Varšuvos miesto dalį, todėl planuokite savo kelionės laiką atidžiai ir nuspręskite kuri transporto priemonė pasiekti norimus objektus yra jums patogiausia.

Transporto bilietai – autobusų bei tramvajų transporto bilietai parduodami netoliese stotelių, specializuotose kasose ar kioskeliuose. Įsidėmėkite! Perkant transporto bilietą tiesiai iš vairuotojo teks sumokėti šiek tiek daugiau!

Turintiems vairuotojo pažymėjimą siūlome nepamiršti galimybės išsinuomoti lengvąjį automobilį ir keliauti po Varšuvos lankytinas vietas greičiau ir paprasčiau! 

Skrydžiai į Varšuvą

Skrydžiai iš Varšuvos